UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 15143223
nr 1514 3223
Väggur
Gustaviansk stil, Sundberg, Malmö. Höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:24:00
Den Gustavianska stilen